Magazyn/obiekt , Szczecin - Śródmieście, powierzchnia: 2806 m2, cena: 10 500 000 PLN

Kontakt w sprawie oferty
PośrednikKatarzyna Hołojuch-Pacuk
Telefon502 574 852
Mailbiuro@konsart.pl
 
Informacje ogólne
Numer oferty875
Data modyfikacji2017-03-27
Nieruchomośćmagazyn/obiekt
Transakcjasprzedaż
Rynekwtórny
Województwozachodniopomorskie
MiejscowośćSzczecin
DzielnicaŚródmieście
UlicaGdańska
Powierzchnia2806 m2
Powierzchnia użytkowa2806 m2
Powierzchnia działki10590 m2
Cena10 500 000 PLN
Cena za m23 742 PLN
Wolne oddo uzgodnienia
 
Budynek
Rok budowy2010
Stan ogólnybardzo dobry
Stan instalacji elektrycznejidealny
Stan instalacji wod/kan.idealny
Ilość pięter3
 
Media
Mediatelefon, centrala telefoniczna, internet, telewizja kablowa, prąd, woda, gaz, kanalizacja, siła, inst. światłowodowa
Centralne ogrzewaniepompa ciepła
 
Udogodnienia
Udogodnieniawentylacja, zaplecze socjalne
Standardpodwyższony
Komunikacjaautobus, tramwaj, szybki tramwaj
 
Wyposażenie
Wyposażenie kuchniglazura, terakota, lodówka, zmywarka, zlewozmywak, meble kuchenne, stół i krzesła
Wyposażenie łazienkiumywalka, spłuczka podtynkowa
Zabezpieczeniaalarm, recepcja, monitoring, system wykrywania pożaru, dźwiekowy system ostrzegawczy
 
Technologia budowy, materiały
Technologia budowyszkieletowa
Materiał konstrukcyjnymieszany
Materiał na elewacjęblacha
Rodzaj okienaluminiowe
Materiał na podłogiinne
 
Usytuowanie
Dojazdgłówna ulica
Wejściewejscie z poziomu 0
Położeniena przedmieściu
 
Stan prawny
Innedziałka ogrodzona
Forma własnościodrębne prawo własności
Księga wieczystatak
Oferta sprzedaży nr: 875

wersja do druku

Przedmiotem oferty jest nowoczesna hala o funkcjach: magazynowej, handlowej, produkcyjnej i biurowej, o powierzchni 2 806 m2, usytuowana w na działce o pow. 10 590 m2. Hala może być rozbudowana do powierzchni ok. 5 000 m2. Budynek o konstrukcji stalowej, oddany został do użytkowania w 2010 r. Innowacyjne, pozbawione kratownic ramy, pozwoliły uzyskać powierzchnie o rozpiętości 24 m, nie ograniczone słupami konstrukcyjnymi. Hala składa się z dwóch połączonych naw o rozmiarach: 73,0 m x 24,0 m oraz 23,0 m x 24,0 m i wysokości 10,0 m. Cała powierzchnia podzielona jest na trzy strefy. Jedna o standardowych parametrach magazynu wysokiego składowania Klasy A, drugą o podwyższonych parametrach użytkowych stanowiącą powierzchnię handlową (wyższy standard wykończenia, temperatury powietrza, parametrów p-poż.) oraz trzecią w formie dwupiętrowej antresoli stanowiącą powierzchnię biurową Klasy B+. Każda z dwóch naw hali, stanowiących część magazynową, wyposażona jest w dwie elektrycznie sterowane bramy 3,5 m x 4,0 m. Istnieje możliwość zainstalowania hydraulicznych doków i ramp rozładunkowych. Konstrukcja ścian i dachu została wykonana z wykorzystaniem kamiennej wełny mineralnej o podwyższonych parametrach izolacyjności termicznej i akustycznej. Konstrukcja płyty posadzkowej umożliwia maksymalne obciążenia użytkowe do 16,4 kN/m2. Bezpośrednie otoczenie hali to place składowe, manewrowe i drogi wewnętrzne. 6000 m2 tej powierzchni to specjalnie zaprojektowane i wykonane, wzmocnione place składowe. Do nieruchomości przynależy parking na 20 samochodów osobowych. Teren jest ogrodzony, oświetlony i uzbrojony w instalację p.poż, elektryczną, światłowodową, CCTV; ciepło systemowe zasila węzeł grzewczy, energia elektryczna dostarczona jest z węzła kablowego 0,4kV usytuowanego na granicy posesji, kanalizacja miejska. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym MPZP oznaczoym symbolem S.M.7047.PU. Obiekt wynajęty do 2031 r.

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.
nieruchomości Szczecin
KONSART NIERUCHOMOŚCI

ul. Gen. Grota Roweckiego 27 a
71-297 Szczecin
tel. 502 574 852

mail: biuro@konsart.pl


-
-

Najnowsze oferty nieruchomości